O mně

Nikdy jsem nebyl obdařen úžasnou genetikou. Byl jsem obyčejný devadesátikilový pupkáč s hubenýma nohama...

Moje postava je výsledkem vědomostí, tvrdé práce a celoživotnímu „doping free“ přístupu. Prošel jsem si vším, co učím. Je to již 17 let co jsem pronikl do světa výživy a pohybu a stále pracuji na tom, abych byl lepší verzí sebe sama.

• Poslání: Naučit vás znovu správně jíst, rozhýbat vaše tělo a nakonec z vás udělat nového člověka.

• Výživa: Budete přesně vědět jak postupovat a jak se rozhodovat i po ukončení programu.Vytvořil jsem pro klienty vlastní vzdělávací systém, který je připraví na fungování v reálném světě. Ať je to hubnutí, či nabírání kvalitní svalové hmoty. Žádné přesné jídelníčky a zázračné hubnoucí kůry.

• Trénink s funkčním vybavením: Posílíte vnitřní stabilizační systém, naučíte se správně dýchat a získáte pevné silové základy pro každodenní život. Používám kettlebely, gymnastické kruhy, vlastní váhu a volné zátěže.

• Trénink v posilovně: Naberete kvalitní svalovou hmotu. Po vzládnutí základních principů správného dýchání a zapojování vnitřního stabilizačního se naučíte zacházet s veškerým fitness vybavením a zvládnete techniky pro růst svalové hmoty

• Kombinace přístupů: Získáte zdravý základ, budete dobře vypadat a vědět jak pomocí stravy dosáhnout svých cílů. Od svých 15 let se věnuji naturální kulturistice na soutěžní úrovni. Za tu dobu jsem nasbíral pěknou sbírku umístění, ale také velkou dávku zkušeností v oblasti výživy, tréninku a fungování našeho těla.

 

• Jsem absolventem trenérské školy Tonus a kurz výživového poradce Nutris

• Jsem absolventem školy Precision Nutriotion, který se zabývá nutričním koučinkem

• Neustále zvyšuji svoji kvalifikaci. Účastním se dílčích kurzů a seminářů, jejichž tématy jsou například mobilita, techniky cvičení a v neposlední řadě výživa.

• Využívám placených služeb nezávislých výzkumných serverů zaměřených na novinky v oblasti tréninku, výživy a suplementace. Rovněž sleduji názory světových kapacit v oboru zabývající se těmito oblastmi.

• Jako výživový kouč a trenér pomáhám lidem již od roku 2010, ale mým původním povoláním byla pozice vedoucího kvality v automobilovém průmyslu. Proto velmi dobře chápu klienty, kteří pracují v korporacích a firmách.

• Mám manželku a krásného syna. Proto chápu, jak občas bývá těžké zkloubit rodinné záležitosti, práci a přeměnu postavy.

DOSAŽENÉ SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY:

4. místo – Kulturistika muži do 180 cm – 30.9.2006 – REDOT Natural Cup – II. ročník v naturální kulturistice mužů a fitness žen (Karlovy Vary – ČR)

2. místo – Kulturistika muži nad 177cm – 27.10.2007 – Redot Natural Cup (Karlovy Vary – Česko)

3. místo – Kulturistika muži nad 180 cm – 15.5.2010 – II. ročník Victoria Natural cup v naturální kulturistice (Veľký Grob – Slovensko) Nejlepší volná sestava muži – 22.5.2010 – Aminostar Mezinárodní mistrovství ČR (České Budějovice – ČR)

3/2. místo – Kulturistika muži nad 180 cm – 22.5.2010 – Aminostar Mezinárodní mistrovství ČR (za lomítkem – výsledek v rámci MČR) (České Budějovice – Česko)

4. místo – Kulturistika muži nad 180 cm – 21.5.2011 – Aminostar – Mezinárodní mistrovství ČR (Třinec – ČR)

2. místo – Kulturistika muži nad 180 cm – 15.6.2013 – Aminostar Mezinárodní MČR 2013 v naturální kulturistice a fitness (Praha – ČR)

3. místo – Kulturistika muži nad 178 cm – 29.6.2013 – Mezinárodní mistrovství Maďarska (Tatabánya – Maďarsko)

5. místo – Kulturistika muži II – 6.7.2013 – INBA Mistrovství světa v naturální kulturistice a fitness (Zakynthos – Řecko)

3. místo – Kulturistika mužů do 80 kg – 2.5.2015 – Mezinárodní mistrovství Německa (Neu-Ulm, Německo)

1. místo – Muži do 180 cm – 9.5.2015 – Mezinárodní soutěž v naturální kulturistice dorostu, juniorů a mužů (Zvolen – Slovensko)

2. místo – Muži do 180 cm – 31.5.2015 – Aminostar Mezinárodní MČR 2015 v naturální kulturistice a fitness (Karlovy Vary – ČR)

  • Současným působištěm je pro mě ARENA Pavly Kladivové v Nuslích. V Praze pravděpodobně nenajdete lépe vybavenou tělocvičnu na funkční trénink a zároveň nebudete mít šanci cvičit po boku těch největších špiček ve vzpírání, crossfitu a dalších silových sportech. Kloboučnická 1735/26, 14000 Praha 4 - Nusle www.arenapk.cz

 

  • Nedílnou součástí mých tréninků je také trénink pro hypertrofii svalů a proto funkční trénink podle potřeb klientů kombinuji s klasickým tréninkem na stojích. Nejlepší zázemí mi v současné době poskytuje Olympia Fitness ve Vršovicích pod hlavičkou Tomáše Bureše. Olympia Fitness, Litevská 1174/8,100 00 Praha 10 Vršovice www.olympiafitness.cz/vrsovice/ Na obou místech můžete platit pouze jednotlivé vstupné, žádné závazky.

Mám zájem o konzultaci zdarma

FacebookYouTubeInstagramLinkedIn