Blog

Je konec roku a dost z nás po svátcích upadne do DEPRESE. Začneme většinou bilancovat na základě svých EMOCÍ a na základě toho, že jsme FINANČNĚ vyčerpaný po vánocích. Taky díky tomu, že jsme byli v rodinném kruhu a nyní jsme zpět doma, kde je teď tak nějak zvláštně TICHO. A to v tom lepším případě, protože někdo nemá to štěstí a tráví vánoce BEZ RODINY. Do toho ještě šlápnete do té rozkydlé břečky a každodenní šedivé počasí a mlha dokoná finální destrukci naší nálady.
Možná vás překvapí kam až to vede....
Rád bych vás pozval na seminář, kde budu přednášet na téma motivace, vzory chování a koučování ve vztahu k výživě a pohybu. Spolu se mnou budou přednášet
Úplně jednoduše, jezte ho, ale nekuřte u toho jednu za druhou.
Velká hromada jídla versus střední hranolky a Big Mac.
Jedním z největších mýtů je, že sacharidy (čti cukr, chleba, těstoviny, brambory atd.) jsou sprostým slovem, blokují hubnutí a ničí naše zdraví.
Nemůžete zhubnout a stále sledujete fitnesky a modelky na instagramu? Máte z toho jen deprese a pocit, že to nikdy nedokážete? Pak je tohle video právě pro vás!
Protože cholesterol není vůbec špatná věc a salmonelou onemocní jenom Rocky (protože pil syrový vejce).
Je tuk větší, než sval? Je to mýtus!
Nejste přeci králíci, abyste jedli zeleninu. Pokud ale chcete nové tělo a chcete zůstat zdraví, pravděpodobně se bez ní neobejdete. Proč? Mrkněte na nové video.

Stránky

FacebookYouTubeInstagramLinkedIn